Aktualności < Catering Świdnica, sala konferencyjna, szkoleniowa oraz weselna
Wybierz język: pl en de
Historie miłosne w Manufakturze
Jak Walentynki i jak w wyjątkowym miejscu, to tylko w Manufakturze. 9 lutego usłyszymy najpiękniejsze piosenki o miłości w wyjątkowej aranżacji - historie miłosne czyli Jolanta Zakrzewska i RomanS Band. W programie m.in. słynne Histoire D'un Amour i Paroles Paroles Piątek 09.02.2018 godz. 19:00 Bilety 20 zł Rezerwacja: 

czytaj więcej

Maskarada, czyli Karnawał!
Zapraszamy na Wielki Bal Masek, czyli Karnawał w Manufakturze! Będziemy bawić się przy największych karnawałowych przebojach z całego świata! Już dziś zachęcamy do rezerwacji miejsc! Tel. 508358250, 74 663 33

czytaj więcej

Wieczór z winem
Zapraszamy na inauguracyjny Wieczór z winem w Manufakturze 30 listopada o godz. 18:00. W czwartkowy wieczór zabierzemy naszych Gości w świat win, winnych tradycji i degustacji Liczba miejsc ograniczona – prosimy o wcześniejszą rezerwację pod nr tel:

czytaj więcej

Niezapomniane polskie przeboje
Do Manufaktury wracają wybrane piątki z muzyką na żywo. Już 3 listopada o godz. 18:00 zapraszamy na występ młodych artystów z Akademii Rozwoju Talentów. Usłyszymy w autorskiej oprawie młodych m.in. „Jesteś lekiem na całe zło” – Krystyny Prońko „Och życie, kocham cię nad życie” - Edyty Geppert czy „Supermenkę”

czytaj więcej

Wielki świat muzyki disco - zapraszamy na Sylwestra
Startujemy! Już możecie rezerwować miejsca na tegorocznego Sylwestra w Manufakturze! W tym roku zabieramy Was w wielki świat muzyki disco! To będzie prawdziwa gorączka sylwestrowej nocy. Zabawę poprowadzi Dj radiowy, Jacek Czwojdziński. Rezerwacja pod numerem tel:

czytaj więcej

Andrzejki w Manufakturze
Zapraszamy na Andrzejki do Manufaktury. W tym roku przeniesiemy Was do Krainy Magii Czarów i Iluzji. Rezerwacji można dokonać pod numerem tel: 508358250, 74 663 33 04 lub osobiście w

czytaj więcej

Koncert charytatywny dla Artura
13 października w Manufakturze zagramy dla chorego na raka jelita grubego Artura Sotka z zespołu No Business. Na scenie wystąpią Paranoja Hotel i Zakaz Wjazdu, a cały koncert utrzymany będzie w stylistyce blues – rocka. Niech ten koncert będzie początkiem wszelkiej pomocy dla Artura! Bądźcie z nami w piątek 13 października o godz.

czytaj więcej

Wieczór piękna w Manufakturze
Restauracja Manufaktura w Świdnicy oraz miłośniczka Zumby, Beata Rejek zapraszają Panie i Panów na Wieczór piękna. Temperament, charyzma, subtelność i wrażliwość. Od samego początku kobiety, zawsze nieziemsko piękne, były uwielbiane przez poetów i artystów, często stając się dla nich wręcz natchnieniem i inspiracją.

czytaj więcej

Koncert - Muzyka filmowa w Manufakturze
Zjechał całą Polskę i marzył, by wystąpić w Świdnicy. Krzysztof Kurnyta - saksofonista, który pokochał muzykę filmową wystąpi 22 września o godz. 18:00 w Manufakturze. My Heart Will Go On", "Always on My Mind" czy "Going Home" - podczas koncertu, usłyszymy największe przeboje muzyki filmowej.  Najpiękniejsze, znane wszystkim

czytaj więcej

Koncert ART - czerwiec 2017
Blisko 30 uczestników Akademii Rozwoju Talentów gościliśmy 23 czerwca na koncercie. Dziękujemy za świetną

czytaj więcej

    Starsze aktualności