Lokal < Catering Świdnica, sala konferencyjna, szkoleniowa oraz weselna
Wybierz język: pl en de

 

Restauracja Manufaktura to niezwykle klimatyczne miejsce znajdujące się na terenie byłego XIX-wiecznego, poniemieckiego browaru.

Klimat lokalu jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a to za sprawą wnętrza, któremu przywróciliśmy jego oryginalny wygląd i nadaliśmy industrialnego sznytu. W obiekcie, poza salą restauracyjną, znajduje się duża sala bankietowo – szkoleniowa w której oprócz imprez okolicznościowych i szkoleń, organizowanych jest wiele cyklicznych wydarzeń kulturalnych takich jak kameralne koncerty czy kabarety. Dużym atutem Restauracji jest także piękny ogród, w którym odwiedzający nas Goście mogą spędzać spokojne popołudnia i wieczory, degustując potrawy przygotowane przez naszych Kucharzy. Pamiętaliśmy również o Państwa najmłodszych Pociechach i to właśnie z myślą o nich stworzyliśmy wewnątrz lokalu duży kącik zabaw jak również plac zabaw w ogrodzie.

Menu Restauracji zbudowane jest w dużej mierze na surowcach i wyrobach regionalnych- lokalnych, a wszystkie dania przygotowane są według autorskich receptur naszych Kucharzy. Oprócz klasycznych indywidualnych potraw mogą Państwo skosztować dań grupowych takich jak deski z przygotowywanymi w Naszej wędzarni rybami, wędlinami i serami czy „kociołki” pieczone na specjalnych paleniskach na oczach Gości.

Niezależnie czy planujecie Państwo romantyczną kolację, rodzinny obiad, ważną uroczystość, organizację szkolenia czy wieczór przy dobrej muzyce na żywo- zachęcamy Was do odwiedzenia Manufaktury.

Do zobaczenia :) 

Zobacz więcej zdjęć