Kryształowa Świdnica
+48 74 663 30 43
Język: PL EN DE

Lokal

Restauracja Manufaktura to niezwykle klimatyczne miejsce znajdujące się na terenie byłego XIX-wiecznego, poniemieckiego browaru.

  Klimat lokalu jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a to za sprawą wnętrza, któremu przywróciliśmy jego oryginalny wygląd i nadaliśmy industrialnego sznytu. W obiekcie, poza salą restauracyjną, znajduje się duża sala bankietowo – szkoleniowa w której oprócz imprez okolicznościowych i szkoleń, organizowanych jest wiele cyklicznych wydarzeń kulturalnych takich jak kameralne koncerty czy kabarety. Dużym atutem Restauracji jest także piękny ogród, w którym odwiedzający nas Goście mogą spędzać spokojne popołudnia i wieczory, degustując potrawy przygotowane przez naszych Kucharzy. Pamiętaliśmy również o Państwa najmłodszych Pociechach i to właśnie z myślą o nich stworzyliśmy wewnątrz lokalu duży kącik zabaw jak również plac zabaw w ogrodzie.

      Menu Restauracji zbudowane jest w dużej mierze na surowcach i wyrobach regionalnych- lokalnych, a wszystkie dania przygotowane są według autorskich receptur naszych Kucharzy. Oprócz klasycznych indywidualnych potraw mogą Państwo skosztować dań grupowych takich jak deski z przygotowywanymi w Naszej wędzarni rybami, wędlinami i serami czy „kociołki” pieczone na specjalnych paleniskach na oczach Gości.

      Niezależnie czy planujecie Państwo romantyczną kolację, rodzinny obiad, ważną uroczystość, organizację szkolenia czy wieczór przy dobrej muzyce na żywo- zachęcamy Was do odwiedzenia Manufaktury.

Do zobaczenia

Restauracja Manufaktura zamknięta

Zapraszamy do naszej siostrzanej restauracji
Kryształowa Gospoda Kuflowa
58-100 Świdnica, ul. Równa 3
tel. 74 663-30-43@krysztalowaswidnica

Zapraszamy

do kontaktu
Jeśli interesuje Cię szczegółowa oferta ,
dostępność terminu lub masz inne pytania
skontaktuj się nami .Restauracja Manufaktura
Świdnica, ul. Bystrzycka 22