Wesela i imprezy okolicznościowe < Catering Świdnica, sala konferencyjna, szkoleniowa oraz weselna
Wybierz język: pl en de

Restauracja Manufaktura to wymarzone miejsce do zorganizowania Państwa imprezy okolicznościowej.

Swoją wyjątkowość i niepowtarzalny klimat Restauracja zawdzięcza bardzo spójnej aranżacji całego obiektu. To właśnie wnętrze, któremu przywróciliśmy oryginalny wygląd dodając mu industrialnego sznytu, wraz z zewnętrzną infrastrukturą oraz obszernym, doskonale zagospodarowanym ogrodem sprawi, że każde odbywające się u Nas wydarzenie pozostaje na zawsze w pamięci naszych Gości.

Do Państwa dyspozycji zostały przygotowane dwie klimatyzowane sale, które w swojej podstawowej funkcji– Restauracyjnej wraz z ogrodem są w stanie pomieścić jednocześnie ok. 250 osób.

Większa z sal wyposażona w profesjonalny system nagłaśniająco- oświetleniowy oraz rzutnik multimedialny wraz z ekranem projekcyjnym pomieści w układzie zasiadanym ok. 200 osób, a w układzie ze strefą do tańczenia i obszerną sceną przeznaczoną dla artystów ok. 120 osób.

Przepełniony zadbaną zielenią ogród i zadaszony taras, wyposażony w: grille, wędzarnie, scenę oraz wiele miejsc siedzących, to doskonałe miejsce na ceremonię ślubną lub każdą inną okoliczność.

Pamiętaliśmy również o najmłodszych Gościach i z myślą o nich stworzyliśmy duży kącik zabaw w lokalu oraz plac zabaw na zewnątrz- w ogrodzie.

Nasi kucharze, dzięki swojemu zaangażowaniu i doświadczeniu, potrafią dostosować menu do każdego wydarzenia, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Jesteśmy również otwarci na realizację Państwa życzeń kulinarnych, które nie są zawarte w ofercie.

 

Organizujemy:

Uroczystości weselne

Bale karnawałowe

Bale Sylwestrowe

Chrzciny, Komunie

Jubileusze

Bankiety i Konferencje

Przyjęcia korporacyjne

Imprezy integracyjne

Grille

Biesiady przy ognisku

Koncerty

 

Możliwe jest również połączenie różnych konwencji, na przykład impreza plenerowa w ciągu dnia, z koncertem czy bankietem wieczornym w środku obiektu.

 

Forma zabawy zależy wyłącznie od preferencji oraz pomysłów naszych Gości. My, służąc profesjonalną pomocą, fachowym doradztwem oraz wieloma ciekawymi propozycjami, dołożymy wszelkich starań, żeby sprostać Państwa oczekiwaniom.

 

Zapraszamy!
Zespół Manufaktury


 

Zobacz więcej zdjęć