Kryształowa Świdnica
+48 74 663 30 43
Język: PL EN DE

Wesela

Restauracja Manufaktura to wymarzone miejsce do zorganizowania Państwa wesela. Swoją wyjątkowość i niepowtarzalny klimat Restauracja zawdzięcza bardzo spójnej aranżacji całego obiektu. To właśnie wnętrze, któremu przywróciliśmy oryginalny wygląd dodając mu industrialnego sznytu, wraz z zewnętrzną infrastrukturą oraz obszernym, doskonale zagospodarowanym ogrodem sprawi, że każde odbywające się u Nas wydarzenie pozostaje na zawsze w pamięci naszych Gości. Do Państwa dyspozycji zostały przygotowane dwie klimatyzowane sale. Większa jest wyposażona w profesjonalny system nagłaśniająco – oświetleniowy oraz rzutnik multimedialny wraz z ekranem projekcyjnym pomieści w układzie ze strefą do tańczenia i obszerną sceną przeznaczoną dla artystów ok. 120 osób. Przepełniony zadbaną zielenią ogród i zadaszony taras, wyposażony w grille, wędzarnie, scenę oraz wiele miejsc siedzących, to doskonałe miejsce na ceremonię ślubną lub każdą inną okoliczność.

Pamiętaliśmy również o najmłodszych Gościach i z myślą o nich stworzyliśmy duży kącik zabaw w lokalu oraz plac zabaw na zewnątrz – w ogrodzie. 

Nasi kucharze, dzięki swojemu zaangażowaniu i doświadczeniu, potrafią dostosować menu do każdego, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Jesteśmy również otwarci na realizację Państwa życzeń kulinarnych, które nie są zawarte w ofercie.

           Możliwe jest również połączenie różnych konwencji, na przykład impreza plenerowa w ciągu dnia, z koncertem czy bankietem wieczornym w środku obiektu. Forma zabawy zależy wyłącznie od preferencji oraz pomysłów naszych Gości. My, służąc profesjonalną pomocą, fachowym doradztwem oraz wieloma ciekawymi propozycjami, dołożymy wszelkich starań, żeby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Poniżej prezentujemy przykładowe pakiety weselne:

 

Galeria weselna

Restauracja Manufaktura zamknięta

Zapraszamy do naszej siostrzanej restauracji
Kryształowa Gospoda Kuflowa
58-100 Świdnica, ul. Równa 3
tel. 74 663-30-43@krysztalowaswidnica

Zapraszamy

do kontaktu
Jeśli interesuje Cię szczegółowa oferta ,
dostępność terminu lub masz inne pytania
skontaktuj się nami .Restauracja Manufaktura
Świdnica, ul. Bystrzycka 22